• Witaj w Portalu Zarządzania

  Posted on November 3, 2013 by in Zarządzania

  Confucius“I hear and I forget. I see and I believe. I do and I understand.” – Confucius (551 BC – 479 BC)

  Portal zarządzania prezentuje informacje dotyczące rzeczywistych procesów zarządzania opracowane przez osoby posiadające praktyczne doświadczenie i zweryfikowaną wiedzęzdobyte udziałem w niebanalnych przedsięwzięciach biznesowych.

  W portalu zarządzania stawiamy na skuteczność i efektywność, a nie na ilość artykułów – nie promujemy martwej wiedzy, sztucznych metodologii i zbędne teorii, które nie mająpraktycznego zastosowania.

  Celem naszego portalu jest wymiana praktycznych doświadczeń i nawiązywanie kontaktów osobistych i biznesowych poprzez promocję wiedzy, umiejętności i doświadczeńkażdego z uczestników społeczności portalu, również twoich własnych.

  Zgłoś swoje uwagi i pytania w zakładce dyskusji na górze artykułu, oceń istniejące treści, nanieś ważne według ciebie poprawki, zaproponuj nowe tematy lub podziel się swoimi sugestiami naforum dyskusyjnym. Twoje uwagi będą uwzględniane w kolejnych wersjach artykułów.

  Komunikując się z innymi ekspertami zyskasz unikalną szansę nawiązania kontaktów oraz niepowtarzalny poziom wiedzy z zakresu zarządzania, zbudowany z doświadczeń wielu innych osób.

  suntzu“Know the other, know the self, hundred battles without danger; not knowing the other but know the self, one win one loss; not knowing the other, not knowing the self, every battle must be lost.” — Sun Tzu (544 – 496 BC)

  Treść portalu koncentruje się na tematach związanych z procesami inwestycyjnymi, które w porównaniu z innymi procesami są najbardziej niepowtarzalne, zawsze zmienne i ryzykowne oraz wymagają dużej innowacyjności i kreatywności.
  Procesy inwestycyjne, mimo swojej naturalnej niepowtarzalności, rządzą się wieloma wspólnymi regułami. Znajomość uwarunkowań procesów inwestycyjnych pozwala szybciej osiągać oczekiwane rezultaty w określonym czasie i budżecie bez ponoszenia kosztów wprowadzania zbędnego ryzyka do inwestycji.
  Zapraszam do kontaktu z redakcją portalu na forum dyskusyjnym.

One Response so far.

 1. Mr WordPress says:

  Hi, this is a comment.
  To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

You must be logged in to post a comment.